ביקור במשתלה

צמחי בית הפכו לאחרונה לטרנד עיצובי ובתור כאלו שמאוד אוהבות צמחים ועציצים וסבורות שהם מכניסים מלא ירוק, טבע ואור לבית, ביקור במשתלה הוא בהחלט חוויה.

אפשר ללכת לבקר במשתלה לבד, עם חברה או בן זוג, להתרשם, להסתקרן להתבונן במבחר הרב ובהחלט לשאול כל שאלה, קטנה וגדולה, לגבי עציץ לבית או תכנון גינות, איך מגדלים, מה הציוד הדרוש ובטוח תקבלו את כל הייעוץ הדרוש מהמומחים לטבע. בנוסף יש משתלות העורכות סיורים, אם באופן עצמאי או על ידי מדריך, כך שאם אתם רוצים להגיע עם הילדים ובני המשפחה זה בהחלט יכול להיות מהנה לכולם.

אנו רוצות להמליץ לכם על כמה צמחי בית מדהימים בגדלים ובמחירים שונים שיכולים להתאים לכל מקום בבית ובמשרד. צמחים המתאפיינים בעמידות גבוה לתנאי אור שונים אך לא לשמש ישירה. עם זאת ישנם הרבה צמחי בית שבנוסף לכך שהם יפהפיים ומשפרים את האווירה ומצב הרוח בבית, הם גם עוזרים לנקות את האוויר שאנחנו נושמים ממזהמים וכימיקלים המקיפים אותנו רוב שעות היום בבית ובמשרד.

ביקור במשתלה| סימפל סטודיו

קיסוס החורש- צמח מטפס, ירוק עד וחזק. נוח לגידול, מתאים לתנאי שמש שונים ולא דורש הרבה מים. על אף שצמיחתו איטית, הוא בעל מראה יפה, אחיד ומרענן.

פיקוס כינורי- צמח גדול ויפיפה. שורשיו של הפיקוס הכינורי הם באפריקה הטרופית. הוא צמח חזק במיוחד בעל עלים יפים ומרשימים בצורה של כינור. הוא כן זקוק לאור אך לא לשמש ישירה. בהחלט אחד הצמחים האהובים עלינו.

זמיה קוקוס- צמח סוקולנטי חזק במיוחד השומר על מראה ירוק ומלא. הזמיה קוקוס מתאים מאד למקומות מוארים ומוארים פחות בתוך הבית או לאזורים מוצלים במרפסת. הזמיה הוא בחירה מעולה למתחילים בגלל העמידות הגבוהה של הצמח.

סנסיווריה- צמח חזק ועמיד במיוחד, בעל מראה אלגנטי ומרשים. מתאים כמעט לכל מקום וידוע בתור מטהר אוויר יעיל במיוחד. מסתדר היטב במקומות לא מוארים במיוחד ונחשב לאחד הטובים בסינון הרעלים שמצויים במוצרי ניקוי ותכשירי טיפוח. קיימים זנים שונים, בעלי צורות וצבעים שונים, אנו אוהבות יותר את הסנסיווריה הירוקה. מושלם לאלו שידועים כפחות טובים בלתחזק צמחים.

שרך בוסטון- חלק ממשפחת צמחים ענפה ופופולרית במיוחד. עליו בצבע ירוק בהיר, עד זוהר מעט בתנאי אור טובים ומזכירים בצורתם נוצות. במיקום נכון, יגדל, ימלא את העציץ וירבה את עצמו בקצב מהיר. מתאים לגידול בבית במקום מואר, אך יתפתח יפה גם בחוץ בפטיו או במרפסת בעציץ או באדמה כאשר היא מנוקזת היטב.

פיקוס כינורי| סימפל סטודיו

אנו בטוחות שיש המון משתלות מעולות המציעות מגוון רחב של צמחים אך נמליץ על כמה שאנחנו מכירות: משתלה בלבן- אשקלון, משתלת קוקטייל הצמחים- ירושלים, משתלת סלונר- מושב סתריה, משתלת שתילי הר- אבו גוש, משתלת גבעת ברנר. נשמח להמלצות מכם על עוד משתלות שכיף להגיע אליהן.