כוס הקפה שלכם

בחצי שנה האחרונה עם הקורונה היה לכולנו יותר זמן בבית, בין אם זה בתקופת סגר ובין אם בחל"ת, ואפילו כשהכל בחוץ התנהל כרגיל, הייתה תחושה קצת מוזרה עם ההנחיות, המסיכות והמרחק מסביב. כולנו הבנו שצריך להשקיע יותר בבית, במשפחה ובעיקר בעצמנו. גם בדברים הכי קטנים שעושים לנו רגעים טובים ביום. וכמו כל דבר בחיים שלנו, עיצוב הוא דבר מה שמשדרג ומוסיף ולכן אין זה פלא כי שתיית הקפה הפכה גם היא לעניין מעוצב. טעמו של הקפה וחוויית הקפה בכלל, מושפעים גם מהספל ממנו תשתו.

עובי דפנות הספל שקובע את טמפרטורת הקפה וכן את קצב הלגימה ופיזור הנוזל בחלל הפה. גם צורת הידית של הספל משפיעה על האחיזה בכוס ומכאן על חוויית השתייה כולה. וכמובן, החומר שממנו עשוי הספל, פורצלן? זכוכית? או אולי בכלל נירוסטה?

הרי לכל אחד ואחת מאתנו ישנם הכוס או הספל האהובים עלינו שרק בה או בו אנחנו נהנים באמת לשתות את הקפה שלנו. אז לא משנה איזה קפה אתם אוהבים, בין אם קר, חם, ממכונה או נס קפה הכי פשוט מאבקה, כשאתם ניגשים להכין קפה בחרו את הכוס או הספל שעושה לכם הכי חשק לשתות ממנה, שמעוררת בכם תאבון, שבאלכם להחזיק אותה, שנעימה לכם בשפתיים וכך תהפכו את חווית הקפה שלכם לרגע של פינוק בכל שלב של היום.          

יש את אלו שאוהבים את הקפה שלהם בספל קלאסי עשוי פורצלן ותחתית תואמת, הרגשה של קפה ייחודי, ברגע של נחת רק שלכם.

תהפכו את חווית הקפה שלכם לפינוק | סימפל סטודיו

אולי אפילו נירוסטה? | סימפל סטודיו

ויש כאלו, כמונו למשל, שאוהבים את הקפה שלהם רק בכוס זכוכית, בגלל ההרגשה של דפנות הכוס ובעיקר כדי שיהיה על מה להסתכל תוך כדי שתיית הקפה :)

המשקיענים יכינו קפה קר בכוס עם קצף מעל וקש, ויהפכו את זה לחוויה של ממש.

המיוחדים שבנינו שאוהבים לשתות את הקפה שלהם בכוס נירוסטה, קלה ונוחה לשימוש, לנו מזכירה יותר פק"ל קפה של טיולים אך היום יש כוסות לגמרי מיוחדות מנירוסטה.

אז אין ספק שלשתייה חמה וקפה בפרט יש מקום מרכזי ביום שלנו, נותן לנו בוסט של אנרגיה או רגע של נחת עם עצמנו ואף סיבה למפגש עם חבר או חברה.

אז בחרו את הכוס שבוודאות הקפה ששותים בה טעים הרבה יותר מאשר בכוס רגילה. רק לא כוס חד פעמי :)

ולאלו שלא אוהבים קפה, יישמו את זה על כל שתייה חמה או קרה שעושה לכם כיף.

שתיית הקפה הפכה גם היא לעניין מעוצב | סימפל סטודיו