ארוחת בוקר בסטייל

כולנו יודעים שארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום. היא מספקת לנו את האנרגיה הדרושה להתחלה נכונה של היום, מונעת מאתנו מצבי רעב קיצוניים לקראת הצהריים ומאפשרת לנו לשלוט בחשק לנשנש, שנוטה להתעורר כמה שעות אחרינו. אך האם אנחנו תמיד משקיעים בארוחת הבוקר שלנו? לרוב בוקר זה הזמן הלחוץ ביום בו ממהרים להגיע לעבודה, לקחת את הילדים לגן או לבית ספר, ולא תמיד יש זמן להכין ארוחת בוקר טובה ומזינה. התקופה האחרונה בה אנחנו מוצאים את עצמנו הרבה זמן בבית בעקבות הקורונה, נתנה לרובנו הרבה יותר זמן פנוי בבוקר, אנחנו פה להגיד לכם שלא רק שתשקיעו בארוחת הבוקר אלא תעצבו אותה.

כשאתם ניגשים להכין ארוחת בוקר תבחרו את הקערה או הצלחת שתעורר בכם תאבון, תעשה לכם חשק לאכול ממנה ותגרום לכם להרגיש שאתם בבית קפה.

ארוחת בוקר | סימפל סטודיו

ישנו מגוון רחב ידיים המציע כלים מסוגי חומרים שונים, החל מזכוכית, קרמיקה, עץ, במבוק ומלמין. כולם מעוצבים בסגנונות שונים ונפלאים. תוכלו למצוא כלי הגשה בסגנון מינימליסטי, סגנון כפרי עם עיטורים אותנטיים, סגנון מודרני אבסטרקטי, מגוון צבעים קרים ועד חמים ועוד רבים.

כמו שיש מגוון סגנונות עיצוב, לנוחיותכם טווח רחב של מחירים המתאימים לכל כיס, עד לאלו הנחשבים יקרים יותר.

כמו שמשקיעים באירוח משפחה וחברים בערבי שבת וחג, השקיעו כך גם בעצמכם. סדרו לכם שולחן עם כלי הגשה התואמים את סגנון עיצובכם, מלאו אותם בארוחה עשירה כאוות נפשכם ועצבו לכם ארוחת בוקר בסטייל.

שתפו אותנו בארוחת הבוקר המושקעת שלכם!